PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33969}

Schmidt

About Schmidt
7,1 17 412
ocen
7,1 10 1 17412
7,5 11
ocen krytyków
Schmidt
powrót do forum filmu Schmidt

Trudno powiedzieć...

ocenił(a) film na 5

Serio trudno mi powiedzieć czy ten film mi się podobał czy też nie. Jest to typowy dramat z panem w podzeszłym wieku traktujący o jego życiu i problemach z tym związanych. Obraz ten nie wywołał we mnie żadncych specjalnych emocji, a przecież zadaniem filmu winno być wywołanie uczucia "katharsis". W końcu to też jest sztuka.

ocenił(a) film na 5
serpens

;-/
Właśnie oglądałem About Schmidt, mam identycznie mieszane uczucia, co do tego filmu jak Ty serpens.
Człowiek będący na emeryturze postanawia pozostawić cos po sobie, cos, co dałoby radość tez innej osobie. Osamotniony, zawiedziony pomaga swojemu nowemu małemu przyjacielowi. Przyjacielowi, któremu się zwierza, wzrusza. Czy dobrze zrozumiałem przesłanie tego filmu? Chyba tak, ale czy zostało ono w najlepszy możliwy sposób przekazany? Jack zrobił to jak zawsze.. czyli bardzo umiejętnie, ale to nie wystarczyło moim zdaniem by uznać ten film za cos rewelacyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones