PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33969}

Schmidt

About Schmidt
7,1 17 414
ocen
7,1 10 1 17414
7,5 11
ocen krytyków
Schmidt
powrót do forum filmu Schmidt

Niezbyt przekonał pomysł z wysyłaniem listów do głodującego dzieciaka w Afryce. Jakoś nie
mogłem się oprzeć wrażeniu, że to taka zamaskowana czysta narracja z offu. A jeśli to
narracja z offu to jest jej za dużo. Najprostsza droga dla scenarzysty... głos zza ekranu :).
Nie do końca przemawia do mnie także zakończenie - bardzo nagłe, nie miałem poczucia
kompletności historii.
Na zdecydowany plus odtwórca głównej roli. Nicholson zagrać lepiej chyba tego nie mógł.
Reszta ok, ale IMO Kathy Bates mocno miejscami irytowała - przerysowana postać.

ocenił(a) film na 7
jojok21

Zgadzam się w 100 %. Szkoda że Jack nie dostał Oscara .

ocenił(a) film na 10
Thespecialone16

Ten film nie byłby taki wspaniały gdyby nie Jack i jego niesamowita mimika ;-) Co ten facet potrafi zrobić ze swoją twarzą ... !!! Mistrzostwo!

ocenił(a) film na 6
claudieczka

Zgadzam się, jego miny przy tym stole na różnego rodzaju kolacjach - poezja. Całość już niestety nie jest taka różowa, niestety wieje nudą przez większość filmu.

ocenił(a) film na 8
jojok21

Masz rację ;)

jojok21

Nicholson i Lewis stworzyli mistrzowskie kreacje a Oscara dostał przeciętniak Brody!Hańba!

ocenił(a) film na 6
jojok21

Wydaje mi się że ten film, był za długi o jakieś 30min.O ile do gry aktorskiej nie można się przyczepić, bo była świetna, tak do scenariusza owszem.Zbyt wiele nie potrzebnych scen i dłużyzn ma ten film,które psują ogólne wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones